בלוגלי – פרולוג

לא ברור למה, אבל לא חנית, לא תום ובטח לא אני כתבנו יותר משתי מילים על בלוגלי. אולי כל אחד מאיתנו מחכה לראות מי ישלוף ראשון. כל פעם שהנושא עולה אז אומרים "אין לי זמן", "נורא עסוקים" ו"באמת צריך". מישהו צריך לשבור את קשר השתיקה ולכתוב משהו. האמת היא שיש באמת הרבה מה לכתוב. כל הלמה?, האיך? והמתי? אז רק בשביל להתחיל את השרשרת הזו צריך להתחיל מבראשית או איך הכל התחיל?

מזה כשנתיים אני משתמש בוורדפרס בגרסתה האנגלית. בשנה הקודמת, לאחר שהוקם אתר wordpress.com והתמיכה בעברית לא היתה טובה, חשבתי שהיה נחמד אם היה אתר כזה בעברית. בחודשים יולי-אוגוסט היו לי 29 ימים להרהר בנושא (זוכרים מה היה אז?) והחלטתי לנסות. התחלתי לקרוא את קבוצת הדיון של וורדפרס בעברית בגוגל ושם מצאתי שניים מאד פעילים. חנית ותום. ב- 26 בספטמבר שלחתי להם את המייל הבא:

שמי אלעד ואני משתמש בוורדפרס כבר מספר שנים. בחודשים האחרונים קהילת הוורדפרס הישראלית צוברת תאוצה בכיוון מאד חיובי. בשבועות האחרונים אני מסתובב עם ההרגשה שיש מקום להקים קבוצה קטנה שתיקח על כתפיה מתן שירותים בתחום, שהבסיס שלהם הוא אירוח בלוגים בסגנון wordpress.com (חינם) ובעתיד ניתן יהיה לפתח גם אפיקים ריווחים. מדובר בעיסוק צדדי שלא מחליף עבודה "רגילה".

קראתי קצת בבלוגים שלכם וכן חלק מהתגובות שלכם לפניות הציבור בקבוצה של וורדפרס ונראה לי שאיתכם זה יכול לעבוד.

… כאן בא קשקוש שמסביר מי אני …

אתם יכולים לזרוק את המכתב הזה לפח אבל תחשבו לפחות חצי דקה ואשמח לאיזו תגובה. אני די משוכנע שאפשר להרים פרוייקט כזה ללא השקעה גדולה (כמעט ללא כסף בעיקר זמן).

תום ענה:

אני מאוד בעד. בהתחשב באלטרנטיבות הקיימות היום בארץ אני חושב שיש פה פוטנציאל. אני יכול לומר שמאז שהצעתי לתת תת מתחמים אצלי, כבר פתחתי חמישה. עדיין לא כולם פעילים, אבל לפחות הייתה התעניינות.

וחנית ענתה בקצרה:

יאללה – הלכנו על זה.

זהו. כך הכל התחיל. המשך בפרק הבא ובו יסופר על …

0 תגובות בנושא “בלוגלי – פרולוג

  1. פינגבאק: :: מיומניו של לקוח :: » ארכיון » איך התחיל בלוגלי

  2. פינגבאק: הבלוג של אח“י דקר » Blog Archive » ווידג‘ט פליקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.