תוסף תגובות באזז

בתחילת פברואר, אחרי שגוגל הוסיפו את שרות גוגל באזז, כתבתי פוסט בשם "מי צריך בלוג,יש באזז" בו תארתי מצב שתגובות לפוסט המתפרסם גם בבאזז, נכתבות חלקן בבאזז. במקרה ההוא הדיון כולו עבר מהבלוג לבאזז.

לפני זמן מה העברתי את הבלוג שלי מבלוגלי להתקנה רגילה של וורדפרס והתחלתי לעשות סדר במחלה. עוד יש לא מעט דברים לסדר אבל לנושא התגובות בבאזז כנראה נמצא הפתרון בעזרתו של תוסף נחמד אשר מחפש בבאזז את הפוסט שלכם ומציג את התגובות שפורסמו שם כחלק מהתגובות הרגילות.

תגובות הבאזז מודגשות

התוסף

התוסף נקרא Buzz Comments ופותח על-ידי כריסטופר סטיקל. למרות התמיכה המובנית בלוקליזציה נאלצתי לערוך מספר שינויים קטנים בקבצי המקור אשר כמובן הועברו, יחד עם קבצי התרגום, למפתח. עד שהשינויים ישולבו בגרסה רשמית מי שרוצה להשתמש בו כבר כעת יאלץ להורידו מעמוד זה (למטה) ולהתקין ידנית. כאשר תצא גרסה חדשה יתקבל עידכון בעמוד התוספים אבל גם אז רצוי לוודא שהגרסה החדשה תומכת בעברית.

איך זה עובד?

המינימום שצריך להגדיר בתפריט הגדרות -> תגובות באזז זה את כתובת הדוא"ל של פרופיל הגוגל שלכם בו מתפרסם הבאזז של הבלוג. לאחר ההפעלה, התוסף מחפש את הפוסטים שלכם בבאזז ומציג לגולשים את העתקי התגובות ממנו ברצף הכרונולוגי המתאים יחד עם התגובות הרגילות. התגובות שמקורן מבאזז לא נשמרות אצלכם בבסיס הנתונים אלא הזיכרון במטמון זמני. כמו-כן מתווספת אליהן הפניה אל התגובה בבאזז.

אגב, את הצבע הירקרק והמזוויע ברקע של התגובות המגיעות מבאזז ניתן להשיג באמצעות קוד CSS שכן התוסף עוטף את התגובות בתג from_buzz.

שימו לב: לעיתים יכול לקחת זמן רב (גם ימים על-פי המפתח) עד שתופענה התגובות הראשונות בפוסטים אך מניסיון שלי זה קורה די מהר.

הורדה

תגובות באזז גרסה 0.9.2 בעברית

רוצים לנסות?

גשו לפוסט הזה בבאזז והשאירו תגובה. חזרו לכאן אחרי זמן מה וראו אותה גם פה.

3 תגובות בנושא “תוסף תגובות באזז

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.