צינורות, כדורים ומוזיקה

הגיע בדואר:

יש להפעיל את הרמקולים. מדובר בפרויקט של סטודנטים להנדסה באוניברסיטת איווה. את המכונה בנו מציוד חקלאי ישן (טרקטורים וציוד השקיה). שימו לב שאף כדור אינו נוחת באדמה, אלא מועבר לשלב הבא במכונה. הסטודנטים חישבו במדויק את מעופו של כל כדור, וללא טעות! מדובר בפרויקט הנדסי מרשים ביותר.

University of Iowa Farm Machine Music

This incredible machine was built as a collaborative effort between the Robert M. Trammell Music Conservatory and the Sharon Wick School of Engineering at the University of Iowa .

Amazingly , 97% of the machines components came from John Deere Industries and Irrigation Equipment of Bancroft Iowa ; yes farm equipment !

It took the team a combined 13,029 hours of set-up, alignment, calibration , and tuning before filming this video but as you can see it was WELL worth the effort .

It is now on display in the Matthew Gerhard Alumni Hall at the University and is already slated to be donated to the Smithsonian .

0 תגובות בנושא “צינורות, כדורים ומוזיקה

  1. אתה צוחק, נכון? זה סרטון שבוצע ע"י תוכנת תלת מימד.
    אין כאן צינורות ואין כאן כדורים. אין כאן שום דבר אמיתי שאפשר לגעת בו. הכל מבוצע ע"י תוכנת תלת מימד.
    בתחתית הסרטון יש לוגו של AniMusic. בדף ההורדות שלהם יש עוד כל מיני "פרוייקטים של סטודנטים להנדסה".

  2. אלעד- אני חובב עתיק של סרטי אנימיוזיק, יש להם הרבה יצירות מרשימות מזה. כמו שציינו קודמיי- לא סטודנטים, לא איווה, ולא נעליים. לפעמים מדהים מה אנשים ממציאים כדי להראות מרשימים, אפילו כשזה בסה"כ הצמדה של הטקסט למייל.
    אגב, אפשר להודיע לחנן להוסיף את זה ל"לא רלוונטי", לא :)?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.